Botki na platformie: jak nosić je na różne okazje?

Botki na platformie: jak nosić je na różne okazje?

Botki na platformie są obecnie bardzo modnym elementem garderoby. Są one wygodne, a jednocześnie dodają stylizacji charakteru. Jednak wielu ludzi zastanawia się, jak nosić botki na platformie na różne okazje. W tym artykule omówimy kilka sposobów, aby pomóc Ci wykorzystać ten trend do maksimum.

Jak dopasować botki na platformie do Twojego stylu?

Kluczem do noszenia botków na platformie jest dopasowanie ich do Twojego stylu. Botki na platformie są dostępne w wielu różnych kolorach i fasonach (Tutaj), więc możesz łatwo znaleźć parę, która będzie pasowała do Twojej garderoby. Jeśli chcesz uzyskać bardziej elegancki look, postaw na ciemniejsze kolory i proste fasony. Jeśli chcesz uzyskać bardziej swobodny look, postaw na jaśniejsze kolory i bardziej ekstrawaganckie fasony.

Jak nosić botki na platformie na co dzień?

Jeśli chcesz nosić botki na platformie codziennie, postaw na lekkie materiały i proste fasony. Możesz połączyć je ze spodniami jeansowymi lub legginsami oraz zwykłym t-shirtem, lub bluzką. Możesz też dodać do tego sweter lub kurtkę bomberkę, aby uzyskać bardziej stylowy look.

botki na platformie

Jak nosić botki na platformie na specjalne okazje?

Jeśli chcesz nosić botki na platformie podczas specjalnych okazji, postaw na ciemniejsze kolory i bardziej eleganckie fasony. Możesz połączyć je ze spodniami o prostym kroju lub sukienkami o długości midi. Dodaj do tego żakiet lub marynarkę i stworzysz idealny strój do pracy, lub innego ważnego spotkania.

Podsumowanie

Botki na platformie to obecnie bardzo modny element garderoby. Są one wygodne i dodają stylizacji charakteru. Aby maksymalnie wykorzystać ten trend, musisz dopasować je do swojego stylu i okazji. Na co dzień możesz postawić na lekkie materiały i proste fasony, a podczas specjalnych okazji – ciemniejsze kolory i bardziej eleganckie fasony. Latem natomiast warto postawić ja jaśniejsze kolory i lekkie materiały.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się więcej o tym, jak nosić botki na platformie.