Z czym łączyć kolorowe czapki?

Z czym łączyć kolorowe czapki?

Dodatki potrafią całkowicie zmienić odbiór stylizacji. Wystarczy do czarnego płaszcza i spodni dodać kolorowe nakrycie głowy, aby uzyskać outfit, który zwraca na siebie uwagę. Sprawdź, z czym łączyć kolorowe czapki, tak aby wyglądać modnie w nadchodzącym sezonie.

Kolorowe czapki i kominy damskie – wiecznie modne połączenie

Czapka i komin damski to totalna klasyka, która zawsze się obroni. I to niezależnie od pory roku! Zestawienie tych dwóch elementów garderoby pozwala na stworzenie stylizacji wpadającej w oko, która jednocześnie zapewnia ciepło w chłodne dni. Świetnie jednak sprawdzi się nawet wtedy, kiedy prognozy pogody pokazują nieco wyższe temperatury. Nie da się ukryć, że w trakcie wiosennych czy jesiennych dni ciepłe popołudnie może szybko przerodzić się w chłodny wieczór. Wówczas czapki i kominy damskie to idealne zestawienie, które pozwoli Ci wyglądać modnie i jednocześnie zachować zdrowie.

Kolorowe czapki i stylizacje minimalistyczne

Minimalistyczne stylizacje, czyli te utrzymane w stonowanych kolorach i prostych fasonach, stały się jednym z największych trendów ostatnich lat. Nie oznacza to jednak, że wybierając takie outfity, musisz całkowicie zrezygnować z kolorów i wyróżniających się elementów w garderobie. Właśnie wtedy szczególnie warto zwrócić uwagę na kolorowe czapki jako coś, co pozwoli Ci na wzbogacenie i przełamanie prostych zestawień. Przykładowo doskonale sprawdzi się połączenie czarnego płaszcza z nakryciem głowy w kolorze pastelowym.

kolorowa czapka idealna na zimę

Total look a kolorowe czapki

Total look to nic innego jak stylizacje, które składają się z ubrań i dodatków w jednym, konkretnym stylu, kolorze i wzorze. Oznacza to, że wszystkie elementy stroju – od butów, przez spodnie i bluzki, aż po akcesoria – są ze sobą idealnie skomponowane i tworzą spójną całość. Jeśli więc ubierasz się w taki sposób, z pewnością przyda Ci się kolorowa czapka. Przykładowo model w krwistym kolorze doskonale sprawdzi się w połączeniu z czerwonym płaszczem i joggerami. I zdecydowanie będzie zwracał na siebie uwagę!