Sukienki na sylwestra – oto najgorętsze trendy!

Sukienki na sylwestra – oto najgorętsze trendy!

Sylwester to dla wielu osób wyjątkowy dzień o symbolicznym znaczeniu. Dlatego też, większość osób stara się świętować w wielkim stylu, uczestnicząc w różnego rodzaju imprezach, przyjęciach i domówkach. Wchodząc w nowy rok warto zadbać o odpowiednią oprawę – co oznacza, że ważny jest również strój. Sukienki na sylwestra powinny być olśniewające, wygodne i dopasowane do typu urody. Co warto założyć na tą wyjątkową okazję?

Złoto, srebro i cekiny – do odważnych świat należy!

Tegoroczne sylwestrowe trendy zachęcają do zwracania uwagi i olśniewania otoczenia. Sukienki na sylwestra w kolorze złota lub srebra to zdecydowanie jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu. Odcienie mogą być dowolne – takim samym uznaniem cieszy się obecnie chłodne srebro oraz różowe i żółte, a także stare, złoto. Do łask wrócił również brokat i cekiny – tegoroczne sukienki na sylwestra zwracają uwagę i pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo! Oprócz złota i srebra, popularnością cieszy się również klasyczna, głęboka czerń, ciemna czerwień oraz fuksja. Takie zróżnicowanie modnych kolorów sprawia, że każda kobieta, niezależnie od typu urody oraz indywidualnych preferencji, będzie w stanie znaleźć model odpowiadający jej potrzebom.

Mini i maxi – obie długości są tak samo modne

W tym roku nie trzeba wybierać między czuciem się komfortowo, a podążaniem za bieżącymi trendami, ponieważ każda długość jest na topie! Dzięki temu niezależnie od tego, czy ktoś preferuje sukienki mini, midi czy maxi, i tak będzie wpasowywał się w aktualne trendy. Długie sukienki na sylwestra przypominają kreacje z czerwonego dywanu – są eleganckie, a zarazem bardzo efektowne. Z kolei sukienki mini zwracają uwagę przede wszystkim błyszczącymi aplikacjami, cekinami i metalicznymi materiałami. W przypadku długości midi – wszystkie chwyty dozwolone. Sukienki tego typu mogą zwracać uwagę zarówno krojem, jak i kolorem. 

Wieczorowa granatowa sukienka w groszki z długim rękawem

Czym się kierować wybierając sukienkę na sylwestra?

Choć mogłoby się wydawać, że sukienki na sylwestra mają przede wszystkim olśniewać, to jednak przy wyborze kreacji warto uwzględnić również inne kwestie. Przed zakupem sukienki, warto się zastanowić:

  • w jakiej formie zamierza się spędzić sylwestra – na domówce, przyjęciu, imprezie? Znając odpowiedź na to pytanie, łatwiej jest wybrać odpowiednią kreację,
  • nad swoim stylem ubierania się, dzięki czemu można kupić sukienkę, którą założy się więcej niż raz,
  • nad swoim typem urody i sylwetką – będąc świadomym swojego wyglądu łatwiej jest wybrać sukienkę, która podkreśli atuty i zatuszuje ewentualne wady,
  • czy ma się w swojej szafie odpowiednie buty i dodatki, które będą pasowały do nowej sukienki. Jeśli nie, trzeba się liczyć z koniecznością zakupu np. nowych szpilek

Sukienkę na sylwestra można kupić albo wcześniej, żeby nie stresować się koniecznością zakupu kreacji na kilka dni przed imprezą, albo na wyprzedażach, które pojawiają się w większości sklepów pod koniec roku. Należy jednak mieć świadomość, że wybierając drugie rozwiązanie, będzie się miało stosunkowo niedużo czasu na znalezienie wymarzonej kreacji.