Dlaczego warto kupić kigurumi męskie?

Dlaczego warto kupić kigurumi męskie?

Dla poprawy nastroju w zaciszu domowym można sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. Da się to osiągnąć poprzez założenie kostiumu odbiegającego charakterem od odzieży codziennej. Strój powinien być oryginalny i zabawny. Kigurmi nawiązuje do zwierzęcych bohaterów z baśni lub filmów animowanych. Może posłużyć do radosnych zabaw z dziećmi. Wygodny i ciepły strój zwierzaka bywa używany jako ubiór nocny. Nadaje się też na piżama party albo kostium na karnawałowy bal przebierańców.

Kigurumi zachwyca pomysłowością i kolorami.

kigurumi męskie

Moda na zwierzęce przebrania przybyła do Polski z Japonii. Ten styl ubioru nawiązuje do seriali animowanych dla dzieci. Z czasem powstały również wersje dla dorosłych. W sklepach dostępne są jednoczęściowe kombinezony, bluzy i rozmaite akcesoria. Kolorowe kigurumi męskie z admix.pl to np. stroje:

  • Kostium baśniowego jednorożca w kolorach pastelowych,
  • kombinezon na wzór rudego lisa,
  • zielony ubiór wojowniczego żółwia Ninja,
  • bluza z kapturem przypominająca czarno-białą pandę,
  • żółto-czarne pasiaste kapcie z pazurami tygrysa.

Podróż do czasów dzieciństwa

Każdy chłopiec fascynował się przygodami bohaterów animowanego komputerowo filmu Toy Story. Okazję do wspomnień daje kigurumi męskie przedstawiające sylwetkę odważnego obrońcy galaktyki Buzza Astrala. Wcielenie się w postać strażnika Kosmosu uruchamia wyobraźnię do wymyślania nowych zabawnych historyjek. Pomaga w tym kigurumi męskie odzwierciedlające szczegóły wyglądu i wyposażenia kosmonauty.

Wysoki komfort użytkowania

Dostępne w sklepie internetowym  kigurumi męskie wykonane jest z cienkiej mikrofibry. Tkanina ta jest miękka w dotyku, ciepła, a zarazem doskonale przepuszcza powietrze. Jest odporna na przetarcia. Trudno przyswaja kurz, więc ubiór ten może być noszony również przez alergików. Kigurumi męskie zapewnia każdemu z panów wygodę i doskonałą zabawę.