Moda jak kalejdoskop

Moda jak kalejdoskop

Moda jest nieodłącznym elementem życia każdej kobiety. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych ubrań i dodatków, a każdy sezon niesie ze sobą nowe wzory i fasony. Są jednak pewne kanony, które utrzymują się od wielu lat.

Pierwszy to mała czarna, którą każda kobieta znajdzie w swojej szafie. Stanowi bazę do tworzenia niebanalnych strojów, poprzez umiejętne dobranie dodatków, butów itd. Ciekawą ofertę ma marka cocomore.

Drugi to biała koszula, którą możemy łączyć praktycznie ze wszystkim. Z dżinsami stworzy casualowy strój, z metalicznymi rurkami i szpilkami, seksowny strój na wieczorne wyjście.

Wszechobecne kwiaty

Wiosna i lato nieodmiennie kojarzą nam się z różnorodnymi kolorami i słońcem. Nie dziwi więc, że bardzo trendy w nadchodzącym sezonie jest motyw kwiatów.

Wzór ten nie tylko zdominował sukienki, ale równie często występuje na żakietach, spodniach, szortach, a nawet butach.

Za dużo, to nie dobrze

Ważne, żeby nie przesadzić i nie wyglądać jak chodząca łąka. Wybierając sukienkę w kolorowe kwiaty starajmy się dobrać dodatki, które nie uczynią ubrania krzykliwym. Na przykład zestawiając ją z krótkim żakietem w stonowanym, powiedzmy, szarym kolorze. Jeżeli chcemy uzyskać luzacki wygląd postawmy na krótką, dżinsową kurteczkę, w której podwińmy rękawy. Dla nadania rockowego stylu, dobierzmy skórzaną kurtkę i buty typu kowbojki.

Kwiatowy deseń na ubraniu zagwarantuje nam nie tylko radosny wygląd, ale przełoży się też na nasz nastrój i odzwierciedli optymistyczne podejście do życia.