Jak właściwie dobrać rozmiar czapki damskiej z daszkiem oraz do czego należy ją nosić?

Jak właściwie dobrać rozmiar czapki damskiej z daszkiem oraz do czego należy ją nosić?

Czapki z daszkiem są stylowym dodatkiem, który sprawdza się w wielu stylizacjach. W zasadzie, niemożliwe jest, by kiedykolwiek wyszła z mody. Każda kobieta, choć nie tylko, która przykłada należytą uwagę do kwestii modowych, powinna mieć w swojej szafie, przynajmniej jedną, stylową czapkę z daszkiem. 

Kiedy sprawdzą się czapki z daszkiem? Na jakie pory roku? 

czapka z daszkiem damska

Wiedz, że czapka z daszkiem damska z Messimo.pl to nie tylko doskonałe rozwiązanie na lato, gdyż również zimą, jeśli tylko zdecydujesz się na wersję ocieplaną, możesz zakładać takie nakrycie głowy. Powinnaś wiedzieć, że czapka z daszkiem nie tylko sprawdzi się w codziennych stylizacjach, ponadto możesz, jeśli tylko masz odwagę nieco poeksperymentować, założyć bejsbolówkę do marynarki. Wiedz, że czapki z daszkiem, w sposób idealny będą się komponować z płaszczem, sportową kurtką, szpilkami, adidasami oraz z jeansami. Chcąc odnieść właściwy skutek, musisz dopasować czapkę do rozmiaru swojej głowy, tak, by czuć się w pełni komfortowo. Ważne odnotowania jest, że czapki z daszkiem powinno wybierać się umiejętnie, dobierając je pod kształt twarzy, wzrost, typ sylwetki. 

Które modele czapek z daszkiem są aktualnie w modzie? Które czapki z daszkiem, panie wybierają najczęściej? 

Jednym z najczęstszych wyborów, których dokonują panie jest model Tommy Hilfiger Iconic Signature Cap. Czapka jest granatowa, z przodu ma wyszyty złotymi literami nićmi napis 'TOMMY HILFIGER’, co ważne, jest ona w pełni przyjazna dla środowiska, z tej racji, że zastosowano przy jej produkcji 100% bawełnę organiczną. Bardzo kobieca jest także czapka Calvin Klein TPU BRANDING BB CAP MONO.