Jak dobrać sukienkę do figury?

Jak dobrać sukienkę do figury?

Trudno sobie wyobrazić kobiecą garderobę bez sukienki. Nawet najbardziej aktywny przeciwnik tego elementu damskiej garderoby ma przynajmniej jedną, ale na pewno jedną. Może to być wariant na wyjście lub wręcz przeciwnie, prosty model na gorący letni dzień. Wybór odpowiedniej sukienki nie jest tak prosty jak mógłby się wydawać. Ważne jest, aby sukienka podkreślała zalety sylwetki, a nie odwrotnie.

Podstawowe sekrety wyboru sukienki

Wiele dziewczyn goni za modą, ignorując swoją osobowość i osobliwości. A potem kupione sukienki zalegają w odległych zakamarkach szafy, bo nie da się ich nosić.

W sukience wszystko jest ważne, każdy detal. Ale przede wszystkim jest to indywidualność, ponieważ sukienka uzupełnia Cię, a nie Ty ją. A tego typu strój powinien być wybierany z sercem, sukienka powinna pasować i podobać się Tobie, a nie Twojemu chłopakowi, mamie, koleżance czy blogerce modowej. Zaufaj sobie przede wszystkim, jeśli chcesz wybrać odpowiednią sukienkę (sprawdź tutaj).

sukienki

Co jest najistotniejsze przy wyborze sukienki ?

Co jest najważniejsze przy wyborze sukienki – modny kolor, aktualny fason czy stylowy krój? Czy to ważne, że ten najmodniejszy kolor ze światowych wybiegów kategorycznie do Ciebie nie pasuje? A krój zamienia Twoją sylwetkę w coś bezkształtnego?

Oczywiście, istnieją pewne tajemnice, które pomagają ułatwić ten proces. A najważniejszym z nich jest kierowanie się swoim typem sylwetki. Ale i tu należy pamiętać o indywidualności, bo dwa identyczne typy urody po prostu nie istnieją. Każda dziewczyna ma swoją indywidualność, którą należy podkreślać. A zatem konkludujemy: nie ma uniwersalnej rady. Warto rozejrzeć się w sklepie i sprawdzić, która nam przypadnie do gustu.