Kalesony? Nie, dziękuję!

Kalesony? Nie, dziękuję!

Kalesony raczej nie budzą w nikim dobrych skojarzeń. Przywodzą na myśl zamierzchłe czasy i z pewnością noszenia ich unikają chłopcy oraz młodzi mężczyźni. Dlaczego? Otóż większość z nich wstydzi się tego typu garderoby – choćby z tego względu, iż ich zdaniem działa odpychająco na potencjalne partnerki. I… nie sposób nie przyznać im odrobiny racji.

Alternatywa dla zapomnianych już kalesonów

Jeszcze dziesięć czy piętnaście lat temu modowe trendy nakazywały nienoszenie niczego pod spodniami nawet w środku najbardziej mroźnej zimy; kalesony i odzież termiczna były po prostu passe. Jednak z biegiem lat młodzi ludzie zaczęli bardziej dbać o własny komfort niż wygląd, a w ostatnim czasie – projektanci połączyli obydwa te czynniki: powstała odzież męska idealna na zimę, zarówno komfortowa, jak i modna oraz dobrze prezentująca się. Cóż to takiego? Designerskie getry męskie (https://desportivo.pl/pl/c/Legginsy/98)!

Rodzaje getrów męskich

Getry dla mężczyzn można spotkać w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Jednak najważniejszym kryterium w doborze tego typu garderoby jest wybór odpowiedniej jakości materiału. Na rynku można znaleźć getry:
– bawełniane – łatwe w utrzymaniu, bez specjalnych wymagań jeśli chodzi o pranie czy suszenie;
– wełniane, przeznaczone z reguły do prania ręcznego (producenci rekomendują także pranie w specjalnych środkach przeznaczonych do wełny);
– z domieszką lycry, które podobnie jak produkty bawełniane można prać w dowolnej temperaturze oraz środkach chemicznych, jednak dzięki domieszce elastycznych włókien getry z lycrą nie gniotą się i nie odkształcają.

Sklepy internetowe z odzieżą

Dobrym rozwiązaniem jest zamówienie getrów męskich w sklepie online. Należy jednak pamiętać o dokładnym sprawdzeniu rozmiaru oraz jakości materiału przed sfinalizowaniem zakupu; jeśli sprzedającym jest osoba prywatna, w razie pomyłki kupującego nie ma ona obowiązku przyjąć zwrotu towaru.