Kreacje idealne dla małych dam

Kreacje idealne dla małych dam

Małe dziewczynki uwielbiają naśladować swoje mamy- przebierać się w piękne ubranka, robić fryzury i przeglądać w lustrze. Jednocześnie fascynują się księżniczkami i wróżkami, do których lubią się upodabniać. Dlatego większość z ich marzy o tiulowej kreacji, rodem z bajki. 

Tiulowe sukienki i spódniczki

Tiul występuje we wszystkich kolorach tęczy, często zdobiony jest brokatem, co pięknie wygląda na sukienkach okolicznościowych. Doskonale sprawdzi się na uroczystość rodzinną, bal w przedszkolu czy przyjęcie urodzinowe.

Spódniczki z tiulu dla dziewczynek

Spódniczki z tiulu dla dziewczynek, można wykorzystać zarówno na ważne uroczystości, jak i do codziennych stylizacji. W komplecie z prostą, jednokolorową koszulką, lekka spódniczka będzie świetną opcją na spacer czy spotkanie z rówieśnikami. Mała dziewczynka z pewnością będzie zachwycona, prezentując się jak ulubiona księżniczka, a jednocześnie nie rezygnując z komfortu i wygody. 

Jaką spódniczkę tiulową wybrać? 

Przede wszystkim tiul wykorzystany do uszycia spódniczki dla dziewczynki powinien być lekki i miękki. Dzięki temu nie będzie podrażniał delikatnej, dziecięcej skóry.  Warto zwrócić też uwagę na długość spódnicy. Najwygodniejsza będzie przed kolana- taka długość nie ogranicza ruchów, nawet jeśli warstw tiulu i falban jest bardzo dużo. To ważne podczas beztroskiej i szalonej, dziecięcej zabawy. Tutaj można znaleźć ciekawe modele takich spódniczek.

Na wyjątkowe okazje doskonale sprawdzi się także dłuższa, bardziej zdobiona i obszerna spódnica. Taki model niezwykle efektownie się prezentuje, szczególnie podczas tańca.