Muszkieterki czyli super seksowne buty na jesień i zimę

Muszkieterki czyli super seksowne buty na jesień i zimę

Jesień i zima w modzie wcale nie muszą być nudne. W tym czasie można zakładać piękne ubrania z dzianiny, aktualizacje uzupełniać o ciekawe buty takie jak na przykład muszkieterki. Muszkieterki to bardzo wysokie kozaki sięgające swoją cholewką do połowy uda, które są też niezwykle dopasowane. Niektóre modele muszkieterek mogą wręcz wyglądać niczym druga skóra. To buty gwarantujące niezwykle zmysłowy efekt.

Buty muszkieterki na co dzień

Buty muszkieterki to rzeczywiście niezwykle seksowne i zmysłowe buty. Warto zatem zostawiać je na co dzień tak, by nie wyglądać nieodpowiednio na przykład w pracy czy w szkole. Muszkieterki będą świetnie wyglądać zatem do dłuższych sukienek koszul owych czy sukienek w stylu boho. W takich zestawach będą miały łagodniejszy charakter. Poza tym można zakładać je do dopasowanych sukienek i spódnic o kroju tuby, które są wykonane z przyjemnej w dotyku dzianiny. Jeżeli założy się do nich buty muszkieterki, warto wybierać sukienki i spódnice sięgające przynajmniej kolan.

Muszkieterki na specjalne okazje

kozaki muszkieterki

Muszkieterki będą doskonałym uzupełnieniem stylizacji na specjalne okazje. Można założyć je chociażby na randkę z ukochanym. Wtedy będą świetnie prezentować się w zestawieniu z krótką i dopasowaną spódnicą, oraz luźniejszą górą. Można też wybrać sukienkę obszerniejszą szytą z falbankami, a na górę założyć dopasowany golf. W każdym z tych zestawów muszkieterki będą świetnie się prezentować, świetnie podkreśla zgrabne nogi i dodawać zmysłowości i seksapilu.