Stylizacja na wesele

Stylizacja na wesele

Kiedy dostajemy zaproszenie za wesele, bardzo często zależy nam na tym, aby wyglądać na nim jak najlepiej. W związku z tym faktem wybieramy się do sklepu z elegancką odzieżą i dobieramy odpowiednią dla nas kreację. Dobrze widzianym jest, aby zarówno osoba zaproszona na wesele, jak i jej towarzysz mieli wspólny element ubioru, który będzie ze sobą współgrał. Najczęściej w przypadku mężczyzn jest to krawat dobrany kolorystycznie do sukienki ich partnerki.

Jak przygotować idealną stylizację na wesele?

W przypadku kobiet największą rolę odgrywa sukienka. Pamiętać należy jednak, aby stronić zarówno od koloru białego jak i czarnego. Z czego to wynika? Mianowicie z tego, że biel zarezerwowana jest dla panny młodej, natomiast czerń nie kojarzy się najlepiej. W związku z tym najlepiej skupić się na żywych i pozytywnych kolorach.

W przypadku stylizacji męskiej zdecydowanie najczęściej weselnym ubiorem jest garnitur. W tym wypadku również warto unikać bieli oraz czerni. Dobrze sprawdza się granat lub odcienie szarości w połączeniu z monki buty, które mogą być w kolorze czarnym.

buty

Pamiętajmy o tym, że dodatki w postaci męskich butów monki, czy szpilek jak i również torebek mogą występować w kolorze czarnym lub białym, jednak główny element ubioru jak sukienka czy garnitur, powinny być dobrane w innej kolorystyce. Dlatego też nie szukajmy na siłę butów w innym kolorze, jeżeli posiadamy już w swojej garderobie czarne buty monki.