Jakie buty warto kupić podczas zimowych przecen?

Jakie buty warto kupić podczas zimowych przecen?

Zimowe przeceny to czas ogromnych ekscytacji dla wszystkich kobiet, uwielbiających zakupy. To właśnie wtedy można kupić świetnej jakości ubrania i dodatki na zimę, które często są przecenione nawet o kilkaset złotych. Schyłek zimy to zatem najlepszy moment, by kupić sobie piękne kozaki damskie, które zwykle na początku sezonu kosztują nawet około 1000 zł.

Kozaki damskie z przeceny

Niestety kozaki damskie z prawdziwej skóry jak dostępne tutaj modele to buty wyjątkowo drogie. Oczywiście można iść na kompromis i kupić buty z eko skóry, jednak naprawdę nie prezentują się one tak doskonale jak koniakowe czy kasztanowe kozaki ze skóry, czy czarne oficerki do kolan. Zimowe przeceny to zatem idealny moment by upolować takie buty w niskiej cenie.

zdjęcie czarnych kozaków damskich

Zimowe sneakersy

Zimowe sneakersy na grubej podeszwie kilka lat temu zostały wylansowane przez znaną francuską projektantkę Isabel Marant. Od tego czasu są jednym z najczęściej podrabianych modeli, a każda sieciówka wprowadza podobny model do swojej oferty jesienią i zimą. W tych butach nie każdemu jest dobrze, dlatego lepiej jest kupić je taniej podczas wyprzedaży. Dzięki temu modowy eksperyment nie będzie tak bardzo kosztowny.

Buty w stylu wojskowym

Ostatni szalenie popularny model to buty w stylu wojskowym czy też motocyklowy. To buty idealnie nadające się nawet na największe mrozy i śniegi, bo mają grubą podeszwę i są wykonane z solidnej skóry, to również odpowiednio ocieplone. Niestety model modnej marki może również kosztować nawet kilkaset złotych, podczas wyprzedaży można natomiast kupić je sporo taniej. Te buty nie wychodzą z mody, dlatego będą jak znalazł w kolejnym sezonie.