Spodnie zależą od okazji

Spodnie zależą od okazji

Groszki, kwiaty, jeansy, dresy czy może eleganckie cygaretki? Do wyboru mamy wiele fasonów spodni, warto zaopatrzyć się co najmniej w kilka modeli, żeby być przygotowanym na każdą okazję.

Na co dzień wybierzmy…

Przy zakupie spodni Guess w takich sklepach, które są jednymi z najpopularniejszych w sieci i nie tylko, należy kierować się tym, kiedy będziemy je nosić. Zwykle w pierwszej kolejności wybieramy takie, które będą nam służyły w codziennych czynnościach, zazwyczaj są to jeansy albo dresy i nie ma co w tym wypadku dywagować nad tym, co będzie do nich pasowało, bo akurat do jeansów z łatwością dobierzemy różne rodzaje bluz, bluzek czy koszul. Kierując się wygodą powinniśmy sięgnąć też po joggersy.

A na specjalne okazje…

Dużym zainteresowaniem cieszę się ostatnio chociażby cygaretki, które odpowiednio dobrane z pewnością sprawdzą się nie tylko w pracy, ale chociażby na romantycznej kolacji czy na wieczornej imprezie. Spodnie Guess to również takie z wysokim stanem, wykonane ze skóry czy chociażby wszelkie typu skinny. Niekoniecznie trzeba mieć super szczupłą figurę, aby dobrze w nic wyglądać, ale na pewno ich rozmiar musi być dobrze dopasowany do sylwetki. Oczywiście warto założyć do nich na przykład szpilki, które wydłużają nogę i sprawiają, że wyglądamy smuklej. Optyczne wydłużenie dają również lampasy na nogawkach. W tym sezonie modne są spodnie mieniące się lub błyszczące, które sprawdzą się nie tylko podczas karnawału, a ich zaletą jest to, że bez problemu dopasujemy do nich inne elementy ubioru.

model czarnych spodni guess