Za co kobiety kochają getry?

Za co kobiety kochają getry?

Getry swoją historią sięgają XIX wieku. Wówczas nosili je mężczyźni do kozaków. Pod koniec lat 50 zaczęły je nosić kobiety, by podkreślić i wysmuklić sylwetkę. Obecnie, getry cieszą się ogromną popularnością wśród pań w każdym wieku. Za co więc kobiety kochają getry? Oto odpowiedź.

Na każdy wiek i na każdy rozmiar

Getry lub inaczej legginsy chętnie noszą już kilkuletnie dziewczynki, jak i dorosłe kobiety w każdym wieku. Ich szeroki wybór oraz rozmiarówka sprawia, że świetnie wyglądają w każdym wieku, do każdej stylizacji. Również dostępna na rynku rozmiarówka jest niezwykle łaskawa dla kobiet – noszą je panie w każdym rozmiarze i o każdej sylwetce.

Aktualne trendy

Aktualnie getry hurt są dostępne w ogromnej wersji kolorystycznej oraz w wielu wzorach i z różnych materiałów. Panie chętnie zakładają getry elastyczne w mocnych kolorach na siłownię do ćwiczeń. Niezwykłą popularnością cieszą się również legginsy imitujące skórę. Skórzane getry świetnie pasują do marynarek, eleganckich bluzek, t-shirtów oraz ciepłych, wełnianych swetrów. Getry hurt pękają w szwach od legginsów błyszczących. To również jeden z tych uniwersalnych dodatków, który pasuje do każdego rodzaju obuwia oraz na każdą porę roku.

Na co dzień i wielkie wyjścia

Kobiety kochają getry ze względu na ich uniwersalność i łatwość dopasowania do niemal każdej stylizacji. Eleganckie modele idealne sprawdzą się na wieczór (na spotkania z przyjaciółmi, randkę czy dyskotekę). Z kolei getry mniej ekstrawaganckie, w stonowanych kolorach i wzorach pasują do różnego rodzaju outfitów.
Dodatkowo, są wygodne i elastyczne co powoduje, że nie ograniczają i nie krępują ruchów.

Jak widać z powyższego na rynku istnieje spory wybór getrów, dlatego warto postawić na klasyczne, uniwersalne i dobrze wykonane modele, które sprawdzą się prawie w każdej stylizacji. Dodatkowo, getry hurt słyną z atrakcyjnych cen, więc panie chętnie posiadają w swojej garderobie kila modeli.