Spersonalizowane bluzy z kapturem na 18-tkę

Spersonalizowane bluzy z kapturem na 18-tkę

Prezenty z okazji 18-tych urodzin zwykle są w jakiś sposób wyjątkowe. Najczęściej są to podarunki z elementem humoru. Specjalna okazja, więc prezenty nietypowe – od dużych maskotek, śmiesznych plakatów po humorystyczne gotowe zestawy na 18-tkę. Jednym z pomysłów na wyjątkowy prezent z tej okazji mogą być spersonalizowane bluzy z kapturem.

Bluza z kapturem – wygodna i zawsze modna

męska bluza z kapturem szaraBluza z kapturem zawsze się przyda. Jest to wygodny ciuch, który nie jest przypisany wyłącznie do sportowego stylu. Bluzy z kapturem nie wychodzą z mody i są uniwersalne oraz chętnie wybieranie niezależnie od płci – sprawdź chociażby bluzy z kapturem Dstreet.pl. Dlatego też mogą stanowić fajny, a zarazem praktyczny prezent. Trzeba go jedynie spersonalizować, by stanowił idealny podarunek na 18-tkę. Można to zrobić na kilka sposobów.

Własna grafika na bluzie

Istnieje możliwość zamówienia bluzy z kapturem z dowolną grafiką. Swój projekt można przygotować w oparciu o gotowe szablony, udostępniane przez firmę świadczącą tego typu usługi, bądź też wykorzystać gotowe zdjęcia lub samodzielnie od podstaw przygotować grafikę. Możliwość stworzenia wyjątkowej, z humorem w nawiązaniu do 18-tych urodzin, grafiki na bluzę jest mnóstwo. Tak naprawdę ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Podpisana bluza przez przyjaciół

Bluzę z kapturem można również spersonalizować ręcznie. Do tego celu przydadzą się pisaki do malowania po materiale, do kupienia choćby w sklepach plastycznych. Nie stanowią dużego wydatku a pozwolą stworzyć wyjątkowy prezent poprzez złożone podpisy z dedykacjami.