Proste sposoby na urozmaicenie męskiej stylizacji

Proste sposoby na urozmaicenie męskiej stylizacji

Nie tylko kobiety pragną nosić się stylowo i modnie. Współcześnie moda męska trzyma się bardzo mocno, a panowie również stanowią sporą grupę konsumentów nastawionych na zakup ciekawych dodatków i pięknych ubrań. Co więcej to właśnie panowie zwykle inwestują w rzeczy doskonałej jakości, częściej też kierują się zasadą, że lepiej mieć mniej, ale za to w dobrym stylu.

Proste sposoby na urozmaicenie męskiej stylizacji

Skarpetki męskie kolorowe (np. takie https://multirenowacja.pl/category/akcesoria-skarpety) mogą być świetnym urozmaiceniem bardzo klasycznej i stonowanej stylizacji utrzymanej w stylu smart casual. To taki modowy element, który zdradza, że mężczyzna zna się na tym co w modzie piszczy. Skarpetki męskie kolorowe noszą bowiem stylowi faceci na całym świecie, a niektórzy wręcz pozwalają sobie na ich zakładanie do stylizacji typowo biznesowych. Takie kolorowe skarpetki świetnie wyglądają zarówno do jeansów, jak też do spodni materiałowych o sportowym kroju, takich jak na przykład bardzo popularne chinosy.

Szelki oraz muszki

Skórzane szelki mogą być absolutnie fenomenalnym dodatkiem do męskiej stylizacji. Mogą stanowić kropkę nad i zestawu, w którym wykorzystano flanelowe spodnie oraz koszulę. Wyglądają trochę w stylu retro, świetnie będą zatem korespondowały z innymi detalami otrzymanymi w takiej stylistyce, na przykład z czapką kaszkietem albo obuwiem w stylu brogs. Muszka to natomiast fantastyczny dodatek nawet do jeansów, o ile wykonana jest z jakiegoś fantazyjnego materiału.