Ciepłe dodatki na zimę

Ciepłe dodatki na zimę

Zima nie musi oznaczać ciągłego marznięcia. Trzeba tylko zaopatrzyć się w odpowiednie dodatki, dzięki którym na codzień zachowa się komfort i ciepło. Poniżej kilka pomysłów na to, co może sprawić sobie każda kobieta lubiąca modę, która jednocześnie pragnie czuć miłe ciepło zimą.

Podkolanówki

Ciepłe bawełniane podkolanówki damskie to fantastyczny dodatek do stylizacji, w których wykorzystano na przykład sukienki czy spódnice, albo grube szorty na zimę. Podkolanówki damskie można nosić do trzewików, można też zakładać je pod wysokie buty do kolan, seksownie eksponując ponad cholewką buta. To naprawdę bardzo modny dodatek, dodający smaczku i pikanterii stylizacjom. Podkolanówki damskie to dowód na to, że zimowa moda nie musi być nudna.

Grube skarpetki

Grube wełniane skarpetki robione na drutach to niesamowicie modny dodatek. Najlepiej zakładać je do trzewików albo butów typu emu. Świetnie pasują do getrów albo bardzo wąskich dżinsów, należy fantazyjnie wyciągnąć je ponad cholewkę buta, a spodnie schować do środka. Poza tym takie grube wełniane skarpety świetnie nadają się również do chodzenia po domu, szczególnie jeżeli ktoś preferuje chodzenie na bosaka.

Ocieplacze na łydki

Można również kupić sobie wełniane ocieplacze na łydki, które są trochę połączeniem grubych skarpet, a trochę podkolanówek. Takie ocieplacze to też modny dodatek, który podczas noszenia daje bardzo dużo ciepła i komfortu..