Body damskie – moda, która stale powraca

Body damskie – moda, która stale powraca

Swój debiut damskie body zaliczyło w połowie ubiegłego wieku. Prawdziwy renesans ta część kobiecej garderoby przeżyła w latach osiemdziesiątych. Dekadę później używana była już tylko podczas zajęć z aerobiku, aż do momentu, w którym body zostało zepchnięte na sam spód szaf. Pewne powiedzenie mówi o tym, że historia kołem się toczy – podobnie jest z modą. Kroje, fasony czy też nawet całe modele ubrań raz są na topie, a innym razem na jakiś czas odchodzą w zapomnienie. Mija kilka lub kilkanaście lat i znów pojawiają się na sklepowych manekinach – tak samo jak body.

kuszące koronkowe body

Body damskie – uniwersalność w czystej postaci

Damskie body ze sprawdzonego sklepu Mag Mac, to taka część garderoby, która odpowiednia jest na niemal każdą okazję. Począwszy od sypialni, aż po biznesowe spotkanie na najwyższym szczycie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki model się wybierze. Czarne, jednolite body doskonale sprawdzi się do codziennego użytku – do pracy, na zakupy czy na wyjście do kawiarni. Zakładając body z dodatkiem koronek i przykrywając je nieco żakietem powstanie wyjątkowa kreacja odpowiednia na uroczystą kolację i na wyjście do teatru. Możliwości kombinacji jest co nie miara – jedynym ogranicznikiem w tym przypadku jest wyobraźnia i wyczucie smaku.

Praktyczna strona body

Dzięki temu, że ta część garderoby zapinana jest w kroku na specjalne guziczki czy też zatrzaski, nie ma się co martwić, że w pozycji schylonej lub siedzącej spodnie obsuną się niżej niż by się tego chciało. Ponadto, wyjątkowy krój body damskiego sprawia, że sprytnie można maskować drobne niedoskonałości figury. Odpowiednia kolorystyka przylegającego do ciała body sprawi, że boczki przestaną rzucać się w oczy postronnym osobom. Wybór modeli jest na prawdę ogromy – damskie body kupić można zarówno w sklepach sieciowych jak i też znajdzie się ono z pewnością w kolekcjach wielu projektantów.