Stylizacja z bluzką hiszpanką

Stylizacja z bluzką hiszpanką

Odkryte ramiona i falbana to główne cechy bluzki hiszpanki. Ten ciekawy model jest coraz bardziej popularny i warto zastosować go w swoich stylizacjach. Z czym łączyć tego typu bluzkę, żeby wyglądać w niej naprawdę świetnie?

Białe bluzki hiszpanki – z czym je zestawiać?

Białe bluzki tego rodzaju są idealnym wyborem na lato. Sprawdzą się zwłaszcza te wykonane z bawełny. Dzięki wysokiej higroskopijności tego materiału nie będą na bluzce widoczne mokre plamy. To pozwoli czuć się komfortowo. Z czym zestawić bawełnianą, białą bluzkę hiszpankę? Idealnym połączeniem na upalne dni jest bluzka tego rodzaju z szortami z denimu. To bardzo modne połączenie, która podkreśla atuty figury oraz opaloną skórę. Warto dobrać do zestawu dużą torbę, która kojarzy z modelami plażowymi oraz białymi espadrylami z koronki. Taki zestaw sprawdzi się na co dzień oraz na wakacje.

Bluzki hiszpanki na kolację – jakie wybrać?

bluzka hiszpanka w kolorze białymKolacja z ukochanym to okazja, żeby ubrać się elegancko. Także wtedy można wybrać bluzkę hiszpankę. Można wykorzystać tę samą białą bluzkę, która sprawdziła się w letniej stylizacji. Wystarczy zmienić dolną część zestawu. Najlepiej sprawdzi się w tym przypadku ołówkowa spódnica. Dobrze jest wybrać model w mocnym kolorze na przykład czerwonym bądź granatowym. Do takiej stylizacji pasują szpilki w kolorze nude, które optycznie wydłużają nogę. Warto uzupełnić zestaw o minimalistyczną torebkę w czarnym kolorze. Taka stylizacja podkreśla kobiecą figurę. Odkrywa ciało tylko delikatnie. Jest więc bardzo elegancka.

Bluzka hiszpanka to element, który powinien znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Uniwersalność takiej bluzki pozwala wykorzystywać ją na wszystkie okazje i tworzyć różnorodne zestawienia. Model ten pasuje zarówno do spodni, jak i spódnic. Sprawdzi się w codziennych stylizacjach, ale także tych wyjątkowych.