Styl streetwear – co ubrać?

Styl streetwear – co ubrać?

Moda uliczna jest niewątpliwie coraz popularniejsza. Kto jednak powinien zakładać buty Converse i luźne bluzy? Na czym dokładnie polega moda tego rodzaju?

Luźny styl

Wydaje się, że najbardziej charakterystyczną cechą stylu streetwear są luźne ubrania. Bluzy, spodnie, czy koszulki wyglądają jakby były o jeden rozmiar za duże. Jednakże, nie ma tutaj mowy o pomyłce w wyborze rozmiaru. Ludzie ubierający się tym stylu cenią sobie swobodę ruchu.

Bluza w stylu streetwear

Najpopularniejsze bluzy w tym stylu są jak już wspomniano długie i szerokie. Jeśli chodzi o ich kolory, są one bardzo różne. Ponadto, tym co charakteryzuje ciuchy streetwear jest duża ilość różnych naszywek, czy naklejek. Często pojawiają się tam również napisy, które niejako wyrażają poglądy użytkowników danych ciuchów.

Spodnie streetwear

Niewątpliwie, jeśli chodzi o spodnie w stylu streetwear, ich różnorodność jest dość duża. Niektóre są bowiem bardziej eleganckie, inne nadają się jedynie do noszenia na co dzień. Oczywiście, styl streetwear nie jest stylem oficjalnym. Nie oznacza to jednak, że nie można zaliczyć do niego niektórych modeli ubrań.

Buty streetwear

Wydaje się, że jeśli chodzi o styl streetwear, najpopularniejsze są modne trampki Converse. Tym co je wyróżnia jest na pewno duża uniwersalność. Nie ma w zasadzie takich ubrań, których nie można założyć do obuwia marki Converse. Jak wspomniano, są to buty w stylu streetwear, jednak pasują również do innego rodzaju ciuchów.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.7store.pl/converse