wyprzedaże moda

H&M Divided – młodzieżowa kolekcja jesień-zima 2014-2015

Tagi: , , , , , ,

Mix buntowniczego stylu Rebel z casualowymi i miękkimi flanelam i bluzami. Divided idzie w stronę gdzie moda spotyka się z komfortem.

HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice

Najnowsza kolekcja H&M Divided to ukłon w stronę młodych gniewnych, dla których klasyka jest za grzeczna. Zamiast kobiecych płaszczyków, eleganckich botków i kapeluszy, które znajdziecie w podstawowej kobiecej linii H&M mamy tu młodzieżowy chaos. Brudne, wypłowiałe zielenie sprawdzają się w militarnych stylizacjach, ale w zestawieniu z cętkowanymi topami i sukienkami, dostrzegamy je w innej odsłonie przywodzącej na myśl ciemną, miejską dżungle i puszczę.

Dziewczyna Divided jest w tym sezonie dzika i nieokiełznana jak Afryka, ale nie czerpie ze stylu etno. Sięga po ostrzejsze inspiracje jak skóra, ćwieki, odważne miniówy, ocierając się o styl lat 80. Ewolucja  w tym kierunku doprowadza nas aż do wygodnych legginsów, bluz i dresów.  Zobaczcie sami!

HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice HM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook,  sukienki, bluzki, spódniceHM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódniceHM, H&M Divided kolekcja jesień-zima 2010, odzież, lookbook, sukienki, bluzki, spódnice

foto.H&M


2 komentarzy do “H&M Divided – młodzieżowa kolekcja jesień-zima 2014-2015”

  1. prima_balerina pisze:

    Mam tą zieloną kurtkę i jestem z niej mega zadowolona :) pasuje do wszytskiego <3
    i <3 H&M !

  2. bariar pisze:

    Pytanko – czy to kolekcja na zimę w tropikach? A jakby tak coś bliższego naszym warunkom klimatycznym? Gdzie ciepłe kurtki i płaszcze? Gdzie propozycje fajnych czapek i szalików, które młodzież zechciałaby nosić? Coś kiepsko odrobiona ta praca domowa…