wyprzedaże moda

Zara online – sklep internetowy już otwarty

Tagi: , , , ,

Niedawno stworzono nową stronę zara.com, teraz trwają prace nad sklepem online! Zara wkracza w erę nowoczesności.

Zara, sklep internetowy, online zakupy przez internet

Znane w Europie marki takie jak River Island, Asos czy New Look już dawno wyprzedzili w tej kwestii rywali z Inditexu, czyli hiszpańskich marek takich jak Zara, Bershka, Stradivarius czy Pull & Bear. Jeśli nie chcą zostać w tyle czas się digitalizować! Już od tej jesieni wraz z nową kolekcją Zary weszłą możliwość zakupienia poszczególnych ciuchów przez internet! Internetowy sklep znajdziecie na www.zara.com!

To wspaniała wiadomość dla dziewczyn z mniejszych miast, dla których pójście do najbliższej Zary to prawdziwa wyprawa. Koniec z czatowaniem na przypadkowe artykuły na Allegro (w dodatku po zawyżonych cenach i często z nieaktualnych kolekcji). Fashionist jest zachwycony i trzyma kciuki, że to nie będzie pierwsza i ostatnia marka, która zdecyduje się na ten krok!

Póki co marka nie wysyła do Polski, ale dzięki stronie internetowej można dobrze przejrzeć kolekcję i wybrać upragniony ciuch by nie wybierać się do sklepu Zara w ciemno. Można też orientacyjnie sprawdzić ceny w dolarach, funtach lub euro.

Ubrania z Zary nie kosztują w każdym kraju tyle samo. Najtańsze są w Portugalii i Hiszpanii, gdzie obowiązują specjalne ceny, które można podpatrzeć na metkach. W Polsce ceny są średnie – takie jak dla całej unii europejskiej przy przeliczniku 4 zł za 1 euro. Największe kwoty za upragnione sukienki Zara muszą zapłacić dziewczyny z Azji!

Fashionist radzi wszystkim wybierającym się do Hiszpanii lub Portugalii by do swoich wydatków doliczyły okazyjne zakupy w Zarze, tymczasem czekamy, ąż sklep internetowy zadziała w Polsce!
Tak wygląda moduł zakupowy w sklepie Zara.com:

zara sklep internetowy

Sprawdź jak zrobić tanie zakupy w Zara w Hiszpanii


2 komentarzy do “Zara online – sklep internetowy już otwarty”

  1. paola321 pisze:

    Strona – to super, ale zapewne polskiej wersji nie będzie, a ciuchów, których cena przesyłki do Polski (z Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii) będzie wyższa niż cena towaru, nie będziemy kupować.

  2. eMjotKa pisze:

    Niestety przynajmniej na razie polskiej odsłony sklepu nie będzie. Ponadto od jakiegoś czasu nie ładuje mi się w ogóle strona zary i ewentualne nowości sprawdzam przez aplikację na iPhone’a. Może i era nowoczesności, ale tylko dla wybranych.