Piękne i wysokie szpilki – czy to wyłącznie buty celebrytek?

Piękne i wysokie szpilki – czy to wyłącznie buty celebrytek?

Jakie buty celebrytek lubimy najbardziej? Oczywiście szpilki. Na wszelkich galach, pokazach i różnych innych wydarzeniach kulturalnych to one cieszą się największym powodzeniem. Im wyższe, tym dużo lepiej, bo nic tak nie poprawia proporcji i nie wysmukla nóg jak właśnie one. Teraz nawet kobiety w biurach noszą szpilki.

Szpilki – jaka wysokość obcasa?

Szpilki – czyli buty gwiazd, bo mało która z nas zakłada kilkunastocentymetrowe obcasy, są głównie zarezerwowane dla celebrytek, ale i one zakładają je przede wszystkim na największe gale. W innym przypadku wybierają znacznie niższe obcasy. Jaka jest najbardziej optymalna wysokość obcasa? Okazuje się, że 8 cm. Tak jest najbezpieczniej dla naszego kręgosłupa i nóg, a nasze proporcje zyskują znacznie przy takiej wysokości. Nie ma więc potrzeby wybierać wyższych. Bywa jednak, że dla wielu z nas to trochę za mało. Odkryj polecane >>

Piękne i wysokie szpilki - czy to wyłącznie buty celebrytek?

Jakość i wykończenie

Buty celebrytek to najczęściej kultowe modele lub nowości od największych projektantów. Podglądając je i inspirując się nimi, zyskujemy gwarancję, że wybieramy to, co aktualnie modne lub za chwilę takie się stanie. Są to również buty, które szyte są z wysokiej jakości materiałów oraz z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu powstają ponadczasowe modele jak choćby słynne czerwone szpilki.

Buty gwiazd a stylizacje casualowe

To już wiemy, że szpilki zarezerwowane są na szczególne okazje, ale celebrytki noszą też przecież inne buty na co dzień. Okazuje się, że prym wiodą buty sportowe, baleriny i botki.