Koszule do karmienia z rozcięciem pod szyją – co warto wiedzieć?

Koszule do karmienia z rozcięciem pod szyją – co warto wiedzieć?

Podstawowym i najstarszym modelem koszuli do karmienia było zawsze rozwiązanie oparte na głębokim dekolcie i guzikach. Owszem, jego odpinanie i zapinanie trochę trwa, ale w zasadzie jest to jedyne wiążące się z takim modelem ograniczenie.

Koszula z guzikami – co wybrać?

Koszula do karmienia ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia z zaimplementowanymi guzikami to rozwiązanie najprostsze. Niemniej przy zakupie takiego modelu należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Po pierwsze – zapięcie guzików trwa dłużej, ale ich trwałość jest zdecydowanie większa. Analogiczne rzepy są wygodniejsze, ale też znacznie szybciej się psują. Po drugie – należy wybrać taką koszulę nocną dla karmiących, by jej dekolt sięgał aż do dolnych partii piersi. Wtedy będzie można łatwiej wyjąć każdą z nich!

Co potem?

Koszula do karmienia może i nie jest najbardziej estetycznym i seksownym rozwiązaniem, ale z powodzeniem można z niej korzystać również po zakończeniu karmienia. Dekolt i guziki można ciekawie podkreślić poprzez rozpięcie kilku z nich. Z racji tego, że jest on dosyć głęboki (nawet 30 cm), kobieta może się z nim czuć naprawdę seksownie. W sklepach można też znaleźć wiele ciekawych, wręcz designerskich projektów koszul. Będą one doskonale prezentować się w przyszłości.

Podsumowanie

Stare i dobrze znane rozwiązania nie zawsze muszą być złe. Koszule nocne dla karmiących z wbudowanymi guzikami, są doskonałym przykładem potwierdzającym tę tezę.