Dla kogo koszulki reklamowe?

Dla kogo koszulki reklamowe?

Koszulki reklamowe, zrobione na zamówienie, są świetnym pomysłem jeśli posiadamy firmę zatrudniającą pracowników, drużynę sportową czy też udzielamy się w jakiejkolwiek organizacji pozarządowej. Jest to gadżet, który pozwoli nam się wyróżnić, lepiej poczuć, zintegrować grupę, a także zareklamować naszą działalność wśród przechodniów. Jak dokładnie to działa?

Znajdujemy producenta zajmującego się tematem, jakim są koszulki hurt ze sklepu sport-hurtowo.pl. Do popularniejszych należą Stedman, Gildan czy Fruit of The Loom. Oferują oni duży wybór rodzajów materiałów, krojów, a także rozmiarów t-shirtów. Koszulki są tanie i dosyć uniwersalne, zazwyczaj jednokolorowe. Jest to odzież produkowana specjalnie pod nadruki sitodrukowe. Kupujemy odpowiednią ilość t-shirtów (warto wziąć nieco więcej na zapas), a następnie znajdujemy studio reklamy czy też drukarnię zajmującą się wykonywaniem nadruków na odzieży.

Za odpowiednią kwotę, która zależy od wielu czynników, drukarnia czy studio reklamy wydrukuje logo naszej firmy, nazwiska członków drużyny sportowej bądź cokolwiek innego na każdej z koszulek. Warto zwracać uwagę na to, komu oddajemy zakupioną odzież. Są firmy robiące solidne nadruki nowoczesnymi metodami, a są też takie, które zamiast sitodruku stosują archaiczne metody i chociażby robią nadruk w formie naklejki czy wprasowanki. Jest on wtedy mniej wygodny w noszeniu, a jego trwałość pozostawia bardzo wiele do życzenia.