Buty na koturnie – obowiązkowe w każdej garderobie

Buty na koturnie – obowiązkowe w każdej garderobie

Buty na koturnie, niezależnie od tego, czy mowa o sezonie letnim czy zimowym, są obowiązkowym wyposażeniem każdej garderoby. Takie buty są po prostu praktyczne i sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i od święta. Jakie buty tego rodzaju wybrać?

Zamszowe z dodatkowymi frędzlami

Kiedy już zawitają pierwsze chłody, a wieczorem i rano można czuć delikatny przymrozek, warto pomyśleć o zakupie wygodnych i ciepłych botków. Bardzo ładnym i popularnym rodzajem tego typu butów są właśnie buty na koturnie (https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Koturny-256.html) z wysoką cholewką z zapięciem na zamek, wykonane z zamszu w kolorze szarym lub też brązowym z dodatkowymi frędzlami. Buty te mają dość uniwersalny charakter – będą pasować zarówno do zwyczajnych, codziennych dżinsów jak i sprawdzą się do eleganckich rajstop, sukienki czy też spódnicy. Jeśli mowa o samych butach na koturnie, jest to taki typ obuwia, który ładnie modeluje sylwetkę i dodaje parę cennych centymetrów więcej do wzrostu. Jednocześnie koturny są znacznie wygodniejsze do noszenia na co dzień w porównaniu z butami na wysokim obcasie.

A może buty z ćwiekami?

Wybierając buty na koturnie z wysoką cholewką warto też zastanowić się nad modelem butów skórzanych z wysoką cholewką z dodatkowymi ozdobami w postaci ćwieków. Takie buty mają lekko drapieżny wygląd, ale jednocześnie mogą prezentować się klasycznie i elegancko. Buty te o uniwersalnej stylistyce będą pasowały do wszystkiego, a tym samym na pewno będą butami często noszonymi.