Bluzy damskie

Bluzy damskie

Sezon jesienno- zimowy to idealny czas na to, aby zainwestować w kilka ciepłych bluz sportowych lub dresowych. Sprawdzą się one, z całą pewnością wtedy, gdy temperatury znacznie się obniżą. Bluzy damskie zachowane w sportowym stylu to idealna alternatywa dla sweterków i na pewno będą prezentować się świetnie w każdej stylizacji!

Jakie bluzy sportowe damskie warto wybrać?

Doskonale sprawdzają się bluzy dresowe damskie, ponieważ posiadają ocieplany środek, który idealnie sprawdzi się podczas mrozów. Jakiś czas tych wyjątkowych bluz damskich brakowało jako ogniwa które może być kojarzone jedynie z siłownią. Coraz częściej ozdabiane są one unikatowymi wzorami, kolorami i formami, co sprawia, że bluzy są coraz chętniej noszone także na co dzień.

 

Na jaką kolorystykę warto postawić w tym sezonie?

 

Generalnie rzecz biorąc, jesień i zima kojarzą się raczej ze stonowaną kolorystyką, która nie wprowadza ludzi w zbyt dobry nastrój! Warto więc wyjść temu naprzeciw i postawić na żywe kolory, które skutecznie rozjaśnią szare ulice. Dobrym pomysłem oczywiście będą odcienie czerwieni oraz intensywnego pomarańczowego. Doskonale sprawdzą się też bluzy w kolorach pudrowego różu oraz słabego fioletu.

Dobrym pomysłem są też bluzy z chwytliwymi napisami. Coraz częściej wybierane są te, które posiadają hasła i slogany, z którymi utożsamia się osoba nosząca daną bluzę. Dobrym pomysłem będzie też bluza z ozdobnym haftem. To właśnie one podbiły serca dziewczyn na całym świecie już jakiś czas temu i nic nie zapowiada się na to, aby miało się to zmienić!