Osobisty przedmiot: buty

Osobisty przedmiot: buty

Para naszych butów to nasz osobisty przedmiot a w dodatku para butów wyjątkowych, niezwykle wygodnych i jedynych w swoim rodzaju.
Buty, poprzez ciągłe ich noszenie, niszczą się, zdzierają się noski, rozwalają cholewki, psują się zamki a skóra staje się matowa, sucha i pozbawiona swojego pierwotnego koloru.
Jeszcze do niedawna nie wiadomo było co możemy zrobić z butami zniszczonymi ale ulubionymi. Dzisiaj takie buty można poddać odpowiedniej renowacji.

NAPRAWA I RENOWACJA

Renowacja butów to proces długotrwały. Każda para butów wymaga innych zabiegów, ma inną swoją historię i potrzebuje innego rodzaju pielęgnacji. Buty skórzane bardzo często mają wiele porysowań, tracą swój połysk, powstają na nich urazy mechaniczne. Bardzo często naprawy wymagają podeszwy czy obcasy.
Wszystkie tego rodzaju naprawy mogą być wykonane w danym zakładzie szewskim, który specjalizuje się w renowacji butów.

SZKODA WYRZUCIĆ

Bardzo często z butami dobrej jakości mamy bardzo silne więzi emocjonalne. Trudno nam wyobrazić jest, że mamy takie buty wyrzucić i pozbyć się ich. Oddając je w ręce specjalisty, mamy 100 % gwarancję, że odbierzemy buty, które odzyskają swoją dawną świetność.
Renowacja butów to zabieg przeprowadzany na butach rożnego fasonu, bardzo dobry szewc ma doskonałe podejście do butów wszelkiego rodzaju. Doskonale potrafi naprawić wszelkie uszkodzenia, wspaniale potrafi je zakonserwować i sprawić, że obuwie z powrotem będzie pięknie wyglądać.