Jak ubierać się na sportowo, czyli streetwear górą!

Jak ubierać się na sportowo, czyli streetwear górą!

Czasami wydaje się, że odzież męska jest dość jednolita, a moda męska ma nam niewiele więcej do zaoferowania ponad standardowy ubiór dzienny – bluza, t-shirt i dżinsy albo elegancki – spodnie materiałowe, marynarka, koszula. A jednak … moda męska ma różne oblicza!

Streetwear – luźno i ciekawie

tania odzież męskaPrzede wszystkim warto przypatrzeć się ubraniom streetwear’ owym. Wielu panów nieraz narzeka, że nie mogą na spokojnie ubrać się na sportowo. Tymczasem odzież streetwear właśnie to nam umożliwia – będziemy prezentowali się naprawdę ciekawie, jednocześnie nie cierpiąc przez uciskający kołnierzyk i upijające buty.

Kiedy założyć ciuchy streetwear?

W jakich sytuacjach możemy założyć takie luźniejsze ciuchy? Na pewno świetnie nadadzą się one do wyjścia na boisko, z kumplami na piwo czy na deskę. Odpowiednio dobrane mogą również pasować do pracy albo do szkoły!

Jak wyglądają ubrania streetwear?

Które ubrania, jakie widzimy w sklepach to klasyczna moda uliczna?

1) obuwie – tu oczywiście zaliczamy trampki oraz wszelkie sportowe buty. Warto jeszcze dodać, że jeśli stawiamy na sportowo-militarny strój to przydadzą się nam wyższe, wojskowe buty. Jeżeli zaś preferujemy nieco elegantszą wersję to warto zainwestować w skórzane, motocyklowe botki.

2) spodnie – trzeba podkreślić w tym momencie, że ładna odzież męska sportowa to nie dresy z rynku. Oczywiście spodnie dresowe mogą być – jednak estetyczne. Przydadzą się też chinosy.

3) Góra ubrania – wszelkie bluzy oraz t-shirty z ciekawymi napisami a także luźne koszule z podwijanymi rękawami.